Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi Sanayi Cad. No:47 16370 Nilüfer / BURSA +90 (224) 484 28 40

İŞ ORTAKLARIMIZ

Anasayfa

İŞ ORTAKLARIMIZ

otokar Hyster Vinfast Fiat Karsan Türk Traktör Novetur Otomotiv Happich Aundeteknik Erkunt Tümosan Tredin BMC Autonuem Hattat Snoeks Başak ZETOR YARIŞ OTOMOTİV SDF MERGON TAFE MAN Hidromek Ototrim
ELİPSAN

1990 yılında Bursa’da kurulan ELİPSAN A.Ş. Nonwoven halı imalatı ile kısa sürede ürün kalitesi ile pazar payını genişleterek halı sektörünün öncü firmalarından biri olmuştur.
 

2000’li yılların başından itibaren bu tecrübesini otomotiv sanayii ürünler geliştirmekte kullanmaya başlayan Elipsan, otomotiv ana sanayii için halı üretmeye başlayarak ulusal otomotiv sektörünün tercih ettiği bir tedarikçi haline gelmiştir.
 

2008 yılı sonuna kadar DOSAB Sanayi bölgesinde üretimini sürdürmüş ve 2009 yılı başında HOSAB Sanayi Bölgesi’nde 6500 metrekare kapalı alana sahip olan yeni fabrikasına taşınarak, otomotiv sektörü ihtiyaç ve kalitesi doğrultusunda makine parkını yenilemiştir. Elipsan, yeni yatırımları ile sahip olduğu halı üretim tecrübesini birleştirerek, otomotiv halısı konusunda ürün çeşitliliği ve yüksek kalite standartları ile ulusal ve uluslararası pazarda tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır.
 

İZO-TEK ve ELİPSAN birlikte halı, tavan, iç kaplamalar ve izolasyon gruplarında tasarım, ürün geliştirme, iyileştirme ve verimlilik çalışmaları yaparak müşterilerine en kapsamlı hizmet verme avantajına sahiptir.